Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Sieraków
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Sposób udostępniania danych zawartych w Rejestrze Instytucji Kultury, dla których organizatorem jest gmina Sieraków
2 Obwieszczenie dotyczące odwołania od decyzji Dyrektora Zarządu Zlewni Wód Polskich w Gorzowie Wielkopolskim z dnia 24.05.2021 r., znak: PO.ZUZ.1.4210.352m.2020.KH odmawiającej ustalenia kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego
3 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zachodniej części miasta Sieraków.
4 Obwieszczenie ws. wydania postanowienia o konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko - budowa elektrowni słonecznej (fotowoltaicznej) wraz z infrastrukturą towarzyszącą o mocy do 6 MW z możliwością etapowania planowanej do realizacji na działkach nr 49 obręb Grobia, gmina Sieraków.
5 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej część działki nr 2001/42 z dnia 13 lipca 2021 r.
6 Małe granty - oferta uproszczona UKS KORMORAN
7 UCHWAŁA NR XXXIII/237/2021 RADY MIEJSKIEJ W SIERAKOWIE w sprawie zamiaru połączenia Sierakowskiego Ośrodka Kultury z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Sieraków w Sierakowie.
8 Informacja o wyniku przetargu pisemnego na dzierżawę części działki nr 2011/7 w Sierakowie
9 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zachodniej części miasta Sieraków.
10 Informacja z dnia 30.06.2021 r. o wyniku pierwszego ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Ławicy stanowiącej działki nr 96/15 i 96/16.